HAKKIMIZDA

Dedebilisim.Com 2020’ de kurulmuş ve web tasarım ajansı sektöründe hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Kurumsal Firmalara web alanında hizmet etmiş ve hizmet etmeye devam etmektedir.

Müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı çalışmalar yapmamız hergün bir adım daha yükselerek, bu alanda daha profesyonel çalışmalar çıkarmamız kalitemizi ortaya koymaktadır.
Firmamız çok eski olmamasına rağmen; ekip içerisinde yıllarını bu sektöre adamış isimler yer almaktadır.
Çalışmalarımıza başlarken güncel web trendlerini takip ederek, bazen de trendleri kendimiz belirleyerek rakiplerden farklı olmayı başararak daha kaliteli web tasarım çalışmalarını hayata geçirmekteyiz.
Büyük firma olmanın yolunun büyük çalışmaktan geçtiğinin farkında olan kurucularımız sektörel iş birlikleri ile %100 memnuniyet odaklı, özgün ve güvenilir proje yönetimi, tasarım ve teknoloji uygulamalarıyla, etkin ve kar getiren sonuçlara daha hızlı ulaşmanız için çalışıyor.
Beklentilerinize uygun internet sitelerini en şık tasarımlar ile size sunmayı hedef edinen Web Simetri tasarım uzmanları mükemmel görselliğin yanı sıra, sizlere özgün ve kreatif çalışmalar sunmakta.